Spotkanie autorskie z Łukaszem Dębskim

Poznaliśmy twórcę m.in.: „Pociągu z literkami”, „Łamigłówek”, „Łamisłówek” oraz  serii przewodników dla dzieci – „Francja”, Grecja”, „Włochy”  -  literatury skierowanej do wymagającego czytelnika. Książki Łukasza Dębskiego nawiązują  do najlepszych tradycji łącząc wysoki poziom z dużą dawką dobrego humoru, dzięki oryginalnym pomysłom i  pełnym swoistego uroku ilustracjom tworzonym  przez Annę Kaszubę – Dębską – żonę pisarza. W spotkaniu uczestniczyły dzieci klas I-III Szkoły Podstawowej w Koszycach. Była to świetna zabawa dla dzieci, a zarazem fascynująca lekcja  polszczyzny – jej  wielu znaczeń, sensów i subtelności. Organizatorami tego niezwykłego spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Koszycach i Biblioteka Szkolna w Centrum Oświatowym w Koszycach.