Ferie z filmem w Bibliotece w Koszycach

Na czas ferii wypożyczyliśmy trzy filmy edukacyjne: „Skateistan”, Dziecięcy samorząd” oraz  „Recepta na klęskę”. W drugim tygodniu ferii co drugi dzień w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Koszyce odbywały się projekcje. Zimowa aura sprzyjała spotkaniom w zainscenizowanej sali kinowej, a  rodzice i  młodzież nas nie zawiedli. Użytkownicy Biblioteki mogli wykorzystać czas wolny od zajęć szkolnych  na rozwijanie swoich filmowych pasji. Ta nowa forma pracy Biblioteki spodobała się uczestnikom, dlatego chcielibyśmy w przyszłości  aktywnie korzystać z różnorodnych propozycji Centrum Edukacji Obywatelskiej i włączać się w nowe akcje i projekty.

Wszystkim uczestnikom tym młodszym i tym starszym serdecznie dziękuję za aktywne uczestnictwo w zajęciach.:)