Wielkie Rodzinne Malowanie w Koszyckim Centrum Oświatowym

Atrakcji było wiele : współzawodnictwo sportowe angażujące wszystkich członków rodziny, tańce i śpiew w wykonaniu dzieci,  zabawy oraz rodzinne malowanie. Wspólne rodzinne malarskie zajęcia zorganizowane były w ramach projektu  „Edukacja kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i Norwegii” . Temat zajęć „ Koszyce- moja mała ojczyzna” cieszył się wśród dzieci i rodziców dużym zainteresowaniem , zajęciom towarzyszyła wystawa zdjęć pana Ryszarda Stojka przedstawiająca gminę Koszyce w obiektywie - krajobrazy i zabytki naszej małej ojczyzny.

Dzieci i rodzice świetnie się bawili przy wspólnym malowaniu- co widać na zdjęciach . Najmłodsza uczestniczka zajęć to Maja, która dopiero skończyła 2 lata .

Podczas zajęć powstały piękne pejzaże naszych okolic, obrazy zabytków, najmłodsi malowali to co bliskie ich sercu- rodzinny dom.

Sponsorem materiałów malarskich była Biblioteka Gminna w Koszycach.

Ewa Partyka- Szymańska

Zdjecia